^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Aktualności


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 23.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu najmłodszych – przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Mali artyści rozbawili i wprowadzili widownię w wakacyjny nastrój. Występ został zakończony przez uczniów klasy I gimnazjum, którzy recytowali wiersze z okazji Dnia Ojca i Dnia Matki. Po uroczystych powitaniach i wprowadzeniu sztandaru Ośrodka, pani dyrektor, wręczyła świadectwa absolwentom. Dyplomy i nagrody z wyróżnieniem z rak pani dyrektor otrzymali również uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach.


Zgromadzeni na sali mogli również poznać osiągnięcia dwóch naszych pływaczek – Niny Bęben i Juli Dragan (dziewczynki zakwalifikowały się do polskiej reprezentacji olimpijskiej niesłyszących), mistrzów Europy w piłce nożnej U21 - Sebastiana Guza, Kuby Guza i Marka Szczerbika, mistrzyni Polski w siatkówce plażowej – Kingi Pasicz oraz lekkoatletów. Podczas akademii pani dyrektor złożyła podziękowania i wręczyła listy gratulacyjne rodzicom, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszym Ośrodku. Przedstawicielka rodziców uczniów klas trzecich podziękowała dyrekcji i gronu pedagogicznemu za trud pracy dydaktyczno – wychowawczej. Absolwenci pożegnali swoich nauczycieli na wesoło, wierszami i symboliczną różą. Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru Ośrodka nowemu składowi pocztu. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna w wykonaniu zespołu tanecznego MIX. Na zakończenie prowadząca podziękowała wszystkim za udział w akademii i życzyła udanych wakacji nauczycielom, uczniom i rodzicom.

Copyright © 2013. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie Rights Reserved.