^Do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2017.05.18-21 - Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu

2017.04.29-30 - Otwarte Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu

2017.04.11 - Stypendyści sportowi u Marszałka

2017.04.8-9 - Arena Grand Prix Puchar Polski

2017.03.25-26 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat

2017.03.21 - XXII Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Łukowaplywak 2

2017.03.19 - Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" - III runda

2017.03.3-5 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat

2017.02.27 - Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" - II runda

2017.02.11-12 - Memoriał Henryka Kosakowskiego

2017.02.04 - Multiliga - Wojewódzka Liga Juniorów - I runda

2017.01.29 - Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" - I runda

2017.01.13 - Podsumowanie roku sportowego 2016

2016.12.22 - Puchar Konrada Czerniaka

2016.12.13 - XXII Plebiscyt LKSG "Spartan" Lublin

2016.12.08 - Igrzyska w pływaniu - finały wojewódzkie

2016.12.2-4 - Mistrzostwa Polski w halowe piłce nożnej do lat 21

2016.11.26-27 - XX Międzynarodowy Miting Pływacki

2016.11.20 - Krasnostawska Liga Szuwarek - finałowa rundae2dbfe3183d08b3c66de86bde0c077d5 running-sport-graphics-sport-clipart-animation 286-326

2016.11.13 - Wojewódzka Liga Juniorów - IV runda

2016.11.05 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - IV runda

2016.10.29 - Laur Lubelskiego Koziołka - V runda

2016.10.26 - Zawody szkolne w pływaniu

2016.10.22-23 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu

2016.10.16 - Krasnostawska Liga Szuwarek - V runda

2016.10.14-16 - Finał Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej

2016.10.09 - Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

2016.10.1-2 - Wojewódzkie Ligii Młodzików i Juniorów - III rundy

2016.09.25 - Krasnostawska Liga Szuwarek - IV runda

2016.09.24 - Laur Lubelskiego Koziołka - IV runda

2016.08.05-13 - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnejb73dc8be8c5d56f15bc100064b10bf5b6237

2016.06.11-12 - Mistrzostwa Młodzików 12 lat

2016.06.07 - Drużynowe Mistrzostwa AQUA Szkół Podstawowych - II runda

2016.06.04 - Bieg Solidarności

2016.05.17 - Drużynowe Mistrzostwa AQUA Szkół Podstawowych - I runda

2016.05.13-15 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w LA

2016.05.6-8 -Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej

2016.04.27 - Mistrzostwa Lublina Burs i Internatów w Szchach

2016.04.25 - Sportowi stypendyści u Marszałka Województwa

2016.04.16-17 - LLK druga runda, Liga Szuwarek - trzecia runda

2016.04.9-10 - WLDiM w Biłgoraju i WLJ w Międzyrzecu Podlaskim

2016.04.2-3 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat - I runda

2016.03.17-19 - Daniel Mistrzem Europy w LA

2016.03.17 - Zawody w Łukowie

2016.02.28 - Krasnostawska Liga Szuwarek - II runda

2016.02.13-14 - Memoriał Henryka Kosakowskiegosport 2

2016.02.06 - Multiliga pływacka

2016.02.01 - Finał turnieju burs i internatów w piłce siatkowej

2016.01.31 - Krasnostawska Liga Szuwarek - I runda

2016.01,30 - Laur Lubelskiego Koziołka - I runda

2016.01.29 - Podsumowanie roku sportowego

2015,12,22 - Puchar Konrada Czerniaka

2015.12.12 - Laur Lubelskiego Koziołka - VI runda

2015.12.4-6 - MPN w Halowej Piłce Nożnej

2015.12.5-6 - Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu

2015.11.28 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - V runda

2015.11.23 - Turniej Piłki Nożnej Halowej

2015.11.22 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - VI runda

2015.11.20 - Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnejsport 1

2015.11.14 - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10, 11 lat w pływaniu

2015.11.07 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - IV runda

2015.10.25 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - V runda

2015.10.24-25 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu w Warszawie

2015.10.11 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - III runda

2015.09.27 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - IV runda

2015.06.19 - Podsumowanie Turnieju Burs i Internatów

2015.06.16-17 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 letnich w pływaniu

2015.06.06-07 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu

2015.06.05 - Laur Lubelskiego Koziołka - IV rundasport 3

2015.05.24 - Laur Lubelskiego Koziołka - III runda

2015.05.22 - Szachowy Turniej Dzielnic

2015.05.10 - Laur Lubelskiego Koziołka - II runda

2015.05.05 - Stypendia Prezydenta Lublina

2015.04.28 - Stypendia sportowe

2015.04.26 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - III runda

2015.04.23 - XV Interdyscyplinarny Turniej Burs i Internatów

2015.04.12 - Laur Lubelskiego Koziołka - I runda

2015.03.28-29 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat

2015.03.22 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - II runda

2015.02.28 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - I rundasport 4

2015.02.21 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików - I runda

2015.02.14-15 - Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar MOSiR Kielce

2015.01.31 - Zawody pływackie w Połańcu

2015.01.23 - Sportowcy u Prezydenta Lublina

2014.12.20 - Puchar Sprintu

2014.12.16 - Międzynarodowy Turniej w Szachach Błyskawicznych

2014.12.15 - XV Interdyscyplinarny Turniej Burs i Internatów w halowej piłce nożnej

2014.12.06-07 - Turniej piłki siatkowej i maraton fitnes

2014.11.30 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - VI runda

2014.11.29 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu - V runda

2014.11.15 - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10,11 lat w pływaniu

2014.11.11 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu - IV runda

2014.10.25 - Ogólnopolskie Mistrzostwa Radomia w pływaniu

2014.10.19 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - V runda

2014.10.04 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu - III runda

2014.09.28 - Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek - IV runda

2014.08.21-23 - Mistrzostwa Europy Juniorów w LAsport 1

2014.07.7-11 - Międzynarodowy Turniej w halowej piłce nożnej

2014.06.28 - Otwarte Mistrzostwa Puław w pływaniu

2014.05.30-31 - Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat

2014.05.29 - XVI Interdyscyplinarny Turniej Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego - koszykówka

2014.05.24 - Miting Pływacki - Puchar Niedźwiedziego Grodu

2014.05.20 - Stypendia od Marszałka dla sportowców

2014.05.17-18 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu

2014.05.09-11 - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w piłce nożnej do lat 19

2014.05.10 - Laur Lubelskiego Koziołka - III runda

2014.04.27 - Liga Pływacka Szuwarek - III runda

2014.04.12 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu - II runda

2014.03.22 - Laur Lubelskiego Koziołka - II runda

2014.03.21 - XIX Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu pamięci Andrzeja Rogalińskiego

2014.03.15 - Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkiej Atletyce

2014.03.09 - Liga Pływacka Szuwarek - II runda7

2014.02.22 - Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu - I runda

2014.02.16 - Liga Pływacka Szuwarek - I runda

2014.02.08 - Laur Lubelskiego Koziołka - I runda

2014.02.07 - Gala Sportowców

2013.12.22 - Zawody Pływackie - Puchar Sprintu

2013.12.13-15 - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej

2013.12.14 - Laur Lubelskiego Koziołka - VI runda

2013.11.26 - XIV Interdyscyplinarny Turniej Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego - halowa piłka nożna

2013.11.23 - Laur Lubelskiego Koziołka - V runda

2013.11.17 - Spartakiada Osób Niepełnosprawnych - pływanie

2013.11.15 - Igrzyska szkół podstawowych dziewcząt w pływaniu

 

 

 

Copyright © 2013. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie Rights Reserved.